Donald Trump’ın Mar-a-Lago Adlı Kulübüne Giriş Fiyatı 200 bin Dolar Oldu

Paylaş

Donald Trump’un Mar-a-Lago adlı kulübüne giriş fiyatı 200 bin Dolar

İş dünyasının önemli isimlerinden bir tanesi olan ve yaptığı her işte büyük bir ses getiren Donald Trump’ın zenginlere yönelik ve iş adamlarına yönelik olan Mar-a-Lago adlı kulübe giriş ücreti 2 katına çıktı. Donald Trump’ın başarısını şüphesiz hepimiz görüyoruz. Nerede bir şey dese, nerede bir şey yapsa veya gittiği yerde kötü bir şey yaşasa tek bir lafıyla o gittiği yeri hiç edebiliyor. Bu adam nasıl bu kadar şeyi başarabildi? Nasıl bu kadar zengin oldu? İşte sizlere Donald Trump’ın kulübü

Trump bildiğiniz üzere ABD başkanı olduktan sonra başkanlık parasını yani başkanlık maaşını istemediğini dile getirdi. Başkanlık maaşını almak yerine bu yaptığı cömertlikle farklı şekillerde para kazanmayı hedefliyor. Başkan olduktan sonra şöhretini epey bir arttıran Trump’ın ilk sesi kendi kulübünden geldi ve giriş ücretini 100 bin dolardan 200 bin dolara kadar çıkarttı. Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. Devlet Başkanı olan Donald Trump ilerleyen günlerde iç piyasa da farklı şekillerde farklı teoriler ve yönetimler uygulayarak piyasaları yerinden oynatabilir.

Şunu buraya not edelim; ‘’Donald Trump büyük bir yatırımcı diyebiliriz. Zira gittiği her yerde ve katıldığı her programda bu kadar çok başarıya nasıl ulaştığını, neler yaptığını ve insanlara parayı nasıl kazanabileceklerini anlatan birisi olarak biliniyor. Kendi hayatını çekinmeden ve gururla her yerde anlatır.’’

Şimdi de elinde bulunan bu başkanlık fırsatını farklı şekillerde değerlendirerek şöhretine şöhret katacak. Haliyle bu yapacaklarını da ilerleyen yıllarda başkanlığı bıraktığı zaman seve seve anlatacaktır. Belki de elindeki bu kadar çok fırsatla Dünya’nın en zengin insanı bile olabilecektir. Yukarıda dediğimiz gibi ilk olarak kendi kulübünün ücretini 100 bin dolardan 200 bin dolara çıkarttı. Ayrıca CNBC bu konuyla alakalı olarak bir röportaj yapmak istedi fakat kendilerine cevap verilmedi ve yanıt gelmediği için röportaj askıda kaldı.

Sadece 200 bin dolar ödemenizle kalmıyorsunuz. Senelik 14 bin dolar parada ödemeniz gerekiyor. Bunun nedeni vergiler ve aidatlardır. Mar-a-Lago’nun içerisi büyük ve adeta bir hazine barındıran bir yerdir. İçerisinde 1002den fazla oda mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Türkiye’de Zengin Olduğunuz Nasıl Anlaşılır? başlıklı makalemizde bir insanın zengin olduğunu anlama, zengin olduğu nasıl anlaşılır ve zengin olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir